אחות

רוזמונד לאפטון

דבר לא יקטע את הקשר בין אחיות…

ביאטריס מקבלת שיחת טלפון מבוהלת באמצע ארוחת צהריים ביום ראשון. אמה מודיעה לה שאחותה הצעירה טס נעדרת, והיא עולה על הטיסה הראשונה הביתה ללונדון. אבל כשהיא לומדת על הנסיבות הכרוכות בהיעלמה של טס, היא נדהמת לגלות כמה מעט היא בעצם יודעת על חיי אחותה – והאמיתות המפחידות טופחות על פניה בלי הכנה.

המשטרה, ארוסה של ביאטריס ואפילו אמן משלימים עם אובדנה של טס, אבל ביאטריס מסרבת לוותר. היא יוצאת למסע מסוכן לגילוי האמת, ובכל מחיר.

הספר נבחר כ"ספר לפני השינה" של רדיו 4, זכה בפרס ריצ'רד וג'ודי לשנת 2010, ונכלל ברשימת העדפות העורכים של ה"ניו יורק טיימס".

תרגום הספר: עידית שורר

עיצוב העטיפה: ענבל ראובן

קטעי עיתונות

 • "ספר מתח שגדולתו הוא בתיאור אהבה שאין לה מענה וברמזים ליצירות גדולות אחרות."

  יעל מאורר, ז'ורנל (מעריב)

 • "ספר מתח בלתי שגרתי - מותח ומייסר עד המילה האחרונה."

  סיגל ריבה, מאקו

 • "מלוטש להפליא מהעמוד הראשון עד לאחרון, מותחן הביכורים הטוב ביותר שקראתי השנה. המתח פועם, והתהפוכות מתרחשות בדחיסות ובמהירות, אבל יתר על כן, יש בו חריפות נוגעת ללב שמעלה דמעות בעיניים... הוא כתוב בכוח ובכישרון של דפנה דה מורייה צעירה, ספר מצוין המבשר את הופעתו של כישרון מקורי אמיתי."

  הדיילי מייל

 • "בספר "...." נכנסת לאפטון, שמאחוריה שנים רבות של עבודה כתסריטאית, לזירה טעונה מאוד שבה מתגוששים טובי כותבי המותחנים הפסיכולוגיים, והיא יוצאת כשידה על העליונה."

  הניו יורק טיימס

 • "הרומן מהיר הקצב והמהנה עד מאוד... נפרש לפנינו כמכתב ארוך מביאטריס אל אחותה הצעירה האהובה עליה מאוד (גם אם ביטאריס נוטה להתנשא לפעמים). לצד סיפור המתח העסיסי מהדהדת בו אהבה ונאמנות בין אחיות.

  הבוסטון גלוב