הילד הטוסקני

הילד הטוסקני

ריס בואן

רומן חדש מאת ריס בּוֺאֶן, מחברת רבי-המכר של "הניו יורק טיימס" ו"הוול סטריט ז'ורנל", המגולל את סיפורה של אישה המעזה לחשוף סודות מעברו של אביה.
השנה 1944. הטייס הבריטי הוגו לנגלי נאלץ לנטוש את המפציץ שלו וצונח בשדותיה המוריקים של טוסקנה הכבושה בידי הגרמנים. הוא נפצע קשה ומוצא מפלט בין הריסות כנסייה ובזרועותיה של סופיה בַּרטוֹלי. אבל את האהבה שניצתת ביניהם מערער מעשה בגידה.
כעבור כשלושים שנה שבה בתו של הוגו, ג'ואנה, מלונדון הביתה לאנגליה הכפרית כדי לארגן את סידורי ההלוויה של אביה. בין חפציו האישיים היא מוצאת מכתב סגור הממוען לסופיה.
ג'ואנה, שמתמודדת עם טראומה אישית, יוצאת למסע בטוסקנה במטרה להבין את קורותיו של אביה – ואולי גם להבין את עצמה. עד מהרה היא מגלה שיש מי שמעדיפים שהעבר יישאר קבור, אבל היא כבר הרחיקה לכת מכדי שתוכל עתה להרפות…

תרגום: אסנת הדר

עיצוב העטיפה: טליה בר

לחצו לקריאת הפרק הראשון

הילד הטוסקני - בעיתונות

קראו את הפרק הראשון של הילד הטוסקני באדיבות YNET

גאים לראות את הילד הטוסקני מזנק בשבוע הראשון היישר למקום 4 ברשימת רבי-המכר של "סטימצקי"!

הילד הטוסקני - ביקורות

"אני אוהבת ספרים עם עלילה היסטורית, ואם שזור בעלילה גם מתח, הרי שההנאה מובטחת! הספר כתוב בצורה קולחת והעלילה שואבת את הקורא לתוכו. הקריאה הייתה מאוד מהנה וממש היה אפשר לדמיין את הנופים והמבנים...

לביקורת המלאה

לאה זונדלביץ

"הספר נגמע במהירות, הקריאה בו קולחת ושואבת ואפילו מנוקדת ברגעי מתח. קצת קשה להיפרד מהספר בגלל הנופים, האוכל, וטפטוף משפטים בשפה האיטלקית שאני מתגעגעת אליה. בשורה התחתונה: "כִּי בְּרֹב חָכ...

לביקורת המלאה

לי יניני

"הספר מעורר מחשבה על כמה חשוב לאהוב את ילדינו בלי תנאים, ולהביע רגשות חיבה כל אימת שניתן. וכילדים לטפח את היחסים עם הורינו לפני שחלילה יהיה מאוחר מדי.. לסיכום ספר מקסים, קריא ושובה לב!"

לביקורת המלאה

חוי הראל, פרלמנט הספרים

"נהניתי מאוד מהספר וסיימתי אותו בשעות ספורות. מומלץ בחום!"

לביקורת המלאה

גלי מלובץ

"זהו ספר מרתק, שמשאיר את הקורא במתח כתוב טוב, דמויות עגולות ומרגשות והחיבור המיידי לעלילה תורמת, ספר שתסיימו הדמויות ילוו אותכם במחשבות הלאה.."

לביקורת המלאה

סוזן צדוק, פרלמנט הספרים

"אהבתי את הספר שהקריאה בו הייתה קולחת ומהנה, וממש נשאבתי לקריאה בתוכו עד שפתאום הגיע העמוד האחרון…"

פרידה נבו, מועדון קריאה לאוהבי ספרים

"הרומן הזה יכבוש את הקוראים עד הסוף."

Portland Book Review

"עלילת הרומן כתובה היטב והדמויות כל כך כובשות עד שהקורא כמעט מרגיש שהוא יושב וחולק איתן כוס קיאנטי.

Historical Novel Society

"העלילה המרתקת נטוותה ביד אמן ומחזיקה את הקורא במתח עד לסוף הספר. זהו מסע מהנה בנופיה של טוסקנה, והקוראים יצטערו להיפרד ממנה."

RT Book Reviews

"העבירו את הלחם, הזיתים והיין. אה, ועותק של הילד הטוסקני כדי שההנאה תהיה שלמה."

NPR