טיפות שלג

טיפות שלג

א.ד מילר

טיפות שלג הוא רומן מתח פסיכולוגי המתרחש במהלך חורף אחד במוסקבה. ניק הוא עורך דין אנגלי שחי במוסקבה בתחילת המאה ה– 21 , התקופה שבה מחירי הנפט המריאו לשחקים. יום אחד הוא פוגש בשתי נשים צעירות, מאשה וקטיה, וחייו מקבלים תפנית חדשה. המצפן המוסרי של ניק מסתחרר נוכח האפשרויות המפתות שנפתחות בפניו ברוסיה החדשה: ארץ של נהנתנות וייאוש, שחיתות וכבוד, בתי נופש קסומים ומועדונים מופקרים — מקום שבו סודות וגופות מתגלים רק כאשר השלג הכבד מתחיל להפשיר.
טיפות שלג הוא סיפור מצמרר על אהבה ועל התמוטטות מוסרית, על השחתה בידי חברה מושחתת ועל צעיר שניתן להשחיתו. זהו רומן מותח, בעל עוצמה ותנופה שסוחפת את הקורא כמו הסכנה המוסרית שמקסימה את המספר בתחילת העלילה, אבל אחר כך מאיימת להכניע אותו.

תרגום הספר: אסף כהן

טיפות שלג - ביקורות

“באופן מבריק מציג מילר את מוסקבה ככוכבת המרכזית היהירה והכריזמטית של הרומן… משופעת בחיוניות משכרת. זהו רקע מצוין למחקר במוסר… מטלטל ומבריק.”

The Sunday Telegraph

“סיפור שהוא מלאכת מחשבת על אודות גבר שמזנק לתוך האהבה…טיפות שלג משתלט על חושיך בעוצמתו ובליריות שלו, ומותיר אותך המום ומכור.”

The Independent

“אווירת השחיתות של מוסקבה המודרנית — תערובת מסוכנת של עוני קיצוני ועושר דקדנטי, של ערכים פשוטים ומיושנים והוללות בלתי–מרוסנת — מוגשת לקורא כמו טקסט של גרהם גרין על סטרואידים… רומן הביכורים המ...

The Daily Mail

'טיפות שלג' עשה שמות ברשימות רבי המכר באנגליה, ובצדק: הוא ישאיר אתכם עם צמרמורת מענגת."

לביקורת המלאה

ענבר לבנת, נענע 10