מתכון בטוח 2

מתכון בטוח 2

מישי בלוג, גלי ברמן, איילת לטוביץ', יוסי שיטרית, מיקי שמו וליה שומרון-פינדר

שיתוף פעולה פורה בין אולפני הרצליה ומדיו שיווק ותוכן, שיזמו את תוכנית הטלוויזיה המצליחה מתכון בטוח, לבין הוצאות הספרים פּן וידיעות ספרים, הביא להוצאתו לאור של הספר הייחודי הזה – השני בסדרה.
הספר מציג יותר מ-60 מתכונים מובחרים של טובי המומחים בארץ: יוסי שטרית (בישול), גלי ברמן (מתכונים שמתאימים לילדים), איילת לטוביץ' (בישול), ליה שומרון-פינדר (בישול בריא), מיקי שמו (אפייה), מישי בלוג (שוקולד). כל מתכון כתוב בבהירות, מוצג בשלבים, ומלווה בתמונה מרהיבה – מתכונת להצלחה!
תמצאו כאן מתכון בטוח למרק, סלט, דגים, אורז, פסטה, קטניות, בשר, עוף, מאפה מתוק, מאפה מלוח, קינוחים וממתקים, והפעם הוספנו גם מתכונים המתאימים במיוחד לילדים. אם תרצו להתמקד באחד השפים החביבים עליכם תוכלו לחפש את המתכונים שלהם לפי תוכן העניינים שבתחילת הספר או ב"מפתח השפים" שבסופו, צלליתו של כל אחד מהשפים המופיעה בתחילת המתכון תזכיר לכם שאתם במקום הנכון. תוספת של סמיילי ליד המתכון מסמנת שהוא מתאים במיוחד לארוחה עם ילדים.
אז חגרו סינרים, מזגו לעצמכם כוסית יין, שימו מוזיקה טובה וקדימה למלאכה – מלאו אחר ההוראות ומובטח לכם שאורחיכם ובני ביתכם יגרגרו בהנאה!
בהצלחה!

מתכון בטוח 2 - בעיתונות

מתכון מתוך הספר: מרק ירקות עשיר עם ארטישוק ירושלמי וגריסים

מתכון מתוך הספר: פסטה ברוטב שמנת ומיץ גזר

מתכון מתוך הספר: כדורי עוף עם תירס ואפונה עדינה

מתכון בטוח 2 - ביקורות

נבחרת החלומות מגישה – מתכון בטוח 2

לביקורת המלאה

אכול ושאטו

"ספר בישול חדש: מתכון בטוח 2"

לביקורת המלאה

אורית הראל, מוטק'ה