מתכון בטוח 3

מתכון בטוח 3

דודו אוטמזגין, אבי ביטון, שאול בן אדרת, צחי בוקששתר, שי-לי ליפא, ארז קומרובסקי, ליה שומרון-פינדר

שיתוף פעולה פורה בין אולפני הרצליה ומדיו שיווק ותוכן – שיזמו את תוכנית הטלוויזיה המצליחה מתכון בטוח לבין הוצאות הספרים פֶן וידיעות ספרים, הביא להוצאתו לאור של הספר הייחודי הזה – השלישי בסדרה. הספר מכיל קרוב ל־ 100 מתכונים מובחרים של טובי השפים בארץ: צחי בוקשתתר, אבי ביטון, ארז קומורובסקי, שאול בן אדרת, ליה שומרון פינדר, שי־לי ליפא ודודו אוטמזגין. כל מתכון כתוב בבהירות ובשלבים, ומלווה בתמונה מרהיבה – מתכונת להצלחה!

תמצאו כאן מתכונים למרק, סלט, דגים, עוף, אורז, פסטה, קטניות, מאפים מתוקים, מאפים מלוחים, קינוחים ומתכונים רבים המתאימים לילדים. אם תרצו להתמקד באחד השפים החביבים עליכם תוכלו לחפש את המתכונים שלו לפי תוכן העניינים שבתחילת הספר או ב"מפתח השפים" שבסופו: צלליתו של כל אחד מהשפים המופיעה בתחילת המתכון תזכיר לכם שאתם במקום הנכון. אז חגרו סינר צבעוני, מזגו לעצמכם כוסית יין, שימו מוזיקה טובה וקדימה למלאכה – עקבו אחר ההוראות ומובטח לכם שאורחיכם ובני ביתכם יגרגרו בהנאה.

מתכון בטוח 3 - ביקורות

"העונה השלישית של תוכנית הבישול הטלוויזיונית 'מתכון בטוח' מתרגמת עכשיו לספר שלישי בסדרה, כשהפעם חתומים שבעה שפים על קרוב למאה מתכונים."

לביקורת המלאה

מוטק'ה