נערה, 11

נערה, 11

איימי סוטר קלארק

אלי קסטיו הוכשרה בעברה להיות עובדת סוציאלית המעניקה תמיכה לקורבנות צעירים של פשעים אלימים. כעת היא מנחה פודקאסט פופולרי בסוגת "פשע אמיתי", המתמקד במקרים ישנים של ילדים נעדרים וחטופים.

בתום ארבע עונות שבמהלכן פענחה בהצלחה מקרים כאלה בטווין סיטיז שבמינסוטה, אלי מחליטה להתמודד עם המקרה שנהפך אצלה לאובססיה: רוצח הספירה לאחור, רה"ל. לפני עשרים שנה רה"ל הטיל אימה על הקהילה; במהלך שבעה ימים הוא חטף ורצח באופן טקסי שלוש ילדות, כשכל אחת מהן היתה צעירה בשנה מהנרצחת שלפניה. ואז, לאחר שרצח את הקורבן בת האחת-עשרה, הדפוס והרציחות נפסקו באחת.

כשאלי בודקת טיפ שקיבלה ממאזין רק כדי לגלות את גופתו של האיש, היא מרגישה אשמה. ואז, בתוך ימים בודדים, נחטפת ילדה שמתאימה באופן מחשיד לרצף שרה"ל קטע עשורים קודם לכן. התקשורת וגופי החוק הסיקו מזמן שרה"ל התאבד, אך אלי מעולם לא האמינה בזה. היא קיוותה שהחקירה שלה תוכיח שהיא טעתה, אך נדמה שהפודקאסט שלה דווקא מדרבן את הופעתם של קורבנות חדשים.

תרגום: אילן פן
עיצוב העטיפה: טליה בר

נערה, 11 - בעיתונות

לקריאת הפרק הראשון

נערה, 11 - ביקורות

"מותחן עוצר נשימה, מטלטל וטורד מנוחה. לא לבעלי לב חלש."

לביקורת המלאה

מירי רוזנפלד, "קהילת הקוראים של סטימצקי"

"בתוך תחושת הכאוס הבריאותי הסוער סביבנו, ובצל המשפט החוזר של זדורוב שצדקתו תצא אולי סוף סוף לאור (ואולי לא?), נעים לקחת הפוגה מסוימת מהמציאות, גם אם היא קצרה, גם אם היא סתם מפלט, אסקפיזם לשמו,...

לביקורת המלאה

עופרה עופר אורן | סופרת ספרים

"הספר היה מטלטל, מצמרר, מורט עצבים, מפתיע, מרתק, קשה לעיכול והמתח בו נבנה לאט אבל בטוח. זה מסוג הספרים המשובחים שברגע שמתחילים לקרוא אותם, כל העולם נעצר ומפסיקים לנשום עד שמגיעים לדף האחרון – ...

לביקורת המלאה

"מועדון התרבות של חגית"

"ואו!!! מה בדיוק קראתי??? דופק הלב על 200!!! נושמת, נרגעת ומספרת לכם מה עבר עליי עם הספר המדהים הזה!"

לביקורת המלאה

"הסקירות של איה"

"טוב, זה אחד מספרי המתח הטובים שקראתי בזמן האחרון. לא רק ספר טוב ואלגנטי, אלא גם כתוב בצורה מיוחדת וטובה."

לביקורת המלאה

נוריתה

"אהבתי מאוד את דמותה של אלי האמיצה, אהבתי את העובדה שחלק מהפרקים מובאים לקרוא בצורת פודקאסט, הכתיבה היתה עיניינית והעלילה.. מותחת!! בכל פעם שנאלצתי לעצור את הקריאה התבאסתי, כאלו ספרים בדיוק אנ...

לביקורת המלאה

שרון בצלאל, "פרלמנט הספרים"

"אהבתי את הרעיון של שילוב עם פודקאסט, דבר שהוא פופולרי בימינו. וגם את הספר עצמו נהניתי ממנו מאוד. ספר מתח מהנה למזג אוויר חורפי."

לביקורת המלאה

"עפרונית - הסקירות של פרידה נובו"

"אני מאוד אוהבת ספרי מתח שבהם העלילה מהירה ומותחת, וזהו ספר מצויין, במהלך הקריאה הסקרנות מתגברת והקורא מנסה לנחש מה קורה פה, הקריאה זורמת ומסקרנת מאוד, אין ספק שזהו ספר מתח קולח ומרתק."

לביקורת המלאה

גלית מספרת

"העלילה מלאת הניואנסים של קלארק תשמור את הקוראים דרוכים."

פבלישרז וויקלי

"עלילה שהיא מלאכת מחשבת."

בוקליסט